Rekrutujemy: ZOOTECHNIK – GENETYK

13/07/2020

Prowadzimy rekrutację na stanowisko: ZOOTECHNIK – GENETYK / Specjalista ds. Programów Hodowlanych.

Zadania:

  • dobieranie programów hodowlanych do indywidualnych potrzeb producentów pracujących na materiale hodowlanym CHOICE oraz ich nadzorowanie
  • przeprowadzanie audytów produkcyjnych z serwisem technicznym na fermach
  • wsparcie producentów trzody w zakresie implementacji najnowszych rozwiązań hodowlanych oraz bieżących rekomendacji produkcyjnych
  • profesjonalne doradztwo w zakresie genetyki trzody chlewnej
  • sporządzanie okresowych raportów z zakresu wyników użytkowości własnej i wartości hodowlanej powierzonych stad
  • uczestnictwo w spotkaniach z międzynarodowymi zespołami genetyków CHOICE dbałość o wizerunek marki

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe: zootechnika, biotechnologia, hodowla zwierząt, genetyka
  • mile widziane doświadczenie w genetyce i zarządzaniu fermami trzody chlewnej
  • gotowość do rozwoju i pogłębiania wiedzy
  • znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • dobra znajomość programu Excell i/lub programów statystycznych
  • umiejętność utrzymywania relacji interpersonalnych
  • skuteczność oraz silna orientacja na wynik
  • odpowiedzialność, sumienność, zaangażowanie
  • dobra organizacja pracy własnej
  • mobilność, dyspozycyjność
  • prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

  • zdobywanie doświadczenia u światowego lidera genetyki trzody chlewnej
  • aktywny wpływ na rozwój jakościowy polskiej hodowli trzody chlewnej
  • wysoką kulturę pracy i sympatyczny zespół współpracowników
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe
  • samochód służbowy, laptop, telefon
  • udział w szkoleniach podnoszących kompetencje
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • perspektywę wieloletniego zatrudnienia i kariery w międzynarodowych strukturach CHOICE

CV i list motywacyjny prosimy przesyłać na adres: Choice Genetics Polska Sp. z o.o. ul. 17 Stycznia 2h, 64-100 Leszno, lub na adres e-mail: biuro@choice-genetics.com  lub tel: 65 529 40 71

Prosimy o dołączenie poniższego oświadczenia:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883).”

Dodatkowe informacje

Pour toute demande d'information, n'hésitez pas à nous contacter : info.fr@choice-genetics.com

Pin It on Pinterest