Światowy Lider Genetyki Trzody Chlewnej

O genezie wyboru

Choice Genetics jest światowym liderem w dziedzinie genetyki trzody chlewnej działającym na czterech kontynentach, aby wspierać producentów wieprzowiny dążących do najwyższej wydajności, wydajności i wartości.

Choice Genetics jest częścią Groupe Grimaud, jednej z największych spółek wielogatunkowych na świecie. Choice Genetics posiada filie w USA, Francji, Niemczech, Polsce, Kanadzie, Brazylii, Wietnamie i Chinach oraz dystrybutorów na całym świecie. Choice Genetics stosuje unikalne pomysły w zakresie innowacji, które podkreślają wyjątkowe cechy fenotypów, które zapewniają rynek o najwyższej jakości.

Wybór produktów genetycznych

Choice Genetics jest silnie zaangażowany w unikalną platformę innowacji, która angażuje się w obszerne R & D. Nasze inwestycje w najnowocześniejszą naukę i technologię wprowadzają na rynek lepszy produkt. Nasza wyjątkowa platforma selekcyjna obejmuje obecnie pomiary wydajności paszy, indywidualnie i w grupach rodzinnych, wybór całego genomu, selekcję pod kątem tolerancji na choroby i wskaźniki maksymalizujące marżę.

Dodanie technologii CT do naszej platformy oceny genetycznej umożliwiającej skanowanie samców i samic na ciężkich rynkach północnoamerykańskich pozwala firmie Choice Genetics na poprowadzenie zaawansowania pod względem całkowitej wartości u świń komercyjnych.

więcej na: www.e-nasienie.pl